Připravili jsme financování přizpůsobené mladým lidem

Patnáct let, po které stavíme domy, posloucháme, jak je důležité podpořit bydlení mladých rodin. Slova skutky nenahradí. Naše zem stále nemá smysluplnou fungující podporu bydlení mladých lidí.

Jsme přesvědčeni, že dobré bydlení mladých lidí přinese lepší populační křivku a méně problémů v důchodovém systému. Jsme přesvědčeni, že spokojení mladí lidé, kteří zůstávají v Česku, tvoří zde hodnoty a vychovávají své děti jsou zásadním českým zájmem.

Využili jsme veškeré své znalosti, vyčerpali výhody ostatních programů, abychom sestavili silné řešení, které pomůže mladým lidem k dobrému bydlení ve vlastním domě. Naslouchali jsme potřebám svých mladých klientů a přemýšleli. jak tyto uspokojit.

Připravili jsme financování přizpůsobené mladým lidem. Financování bez vlastní hotovosti. Hledali jsme řešení, kde splátka domu a provozní náklady budou nízké a umožní mladým lidem žít. Vyřešili jsme snížení splátky po dobu mateřské dovolené. Přinesli jsme řešení postupně se rozšiřujících domů i možnost splátku domu výrazně snížit. A získali jsme pro své klienty prvý kus nábytku - kuchyňskou linku zdarma.  Dovolte, abychom Vám dnes představili nový program Mladá rodina. Naše řešení, které věříme přinese radost a štěstí mnoha mladým lidem.

Již tak vysoký standard domů Ekonomických staveb jsme v programu Mladá rodina ještě zvýšili - přidali jsme jako dárek první kus nábytku - kuchyňskou linku.

Ekonomické stavby

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 9.4.2013.
Aktualizováno: 7.4.2013 zpět

http://program-mlada-rodina-2013.ekonomickestavby.com/bulletin1304_39.cz/pripravili-jsme-financovani-mladym-lidem.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.