Mladé financování

Bez úspor

Financování pro mladé rodiny má některá specifika, která běžné bankovní produkty neumí obsáhnout. Předně není možné předpokládat, že mladá rodina mohla stihnout našetřit 30% vlastních prostředků, jak požadují banky. Upravili jsme financování tak, aby klienti v krajním případě nepotřebovali  hotovost žádnou. Tedy v našem pojetí financování pro mladé klienty lze celou cenu domu i pozemku zaplatit hypotéčním úvěrem.

Senzační překlenovací půjčka

Banky však v určitých momentech nějakou finanční angažovanost klienta vyžadují. Pro tyto chvíle jsme připravili novou senzační překlenovací půjčku bez poplatků a zcela bezúročnou - RPSN 0%. Jde pravděpodobně o jedinou zcela bezúročnou půjčku v Česku. I touto chceme mladým klientům bydlení zásadně zpřístupnit.

Nízká splátka a nízké provozní náklady

Podstatou řešení pro mladé rodiny je nízká splátka a nízké provozní náklady. Bydlení nesmí z rodinného rozpočtu sebrat více nežli 40%. Takové řešení pak funguje.

Naprosto důsledně využíváme všechny dostupné podpory státu ke snížení měsíční splátky. Využíváme daňové zvýhodnění, využíváme dotační program Zelená úsporám i podporu alternativních zdrojů energie - program Génius. Dohodli jsme s bankovními domy speciální podmínky hypoték. Dojednali jsme s distributory velké slevy z ceny plynu a elektřiny pro naše klienty. Využijeme každou možnost ke snížení měsíční splátky hypotéky a měsíčních provozních nákladů. Právě nízké měsíční náklady zpřístupňují naše domy širokému okruhu mladých klientů.

Mateřská dovolená

Zvlášť pyšní jsme ve svém programu na  možnost výrazně snížit splátku po dobu mateřské dovolené. Snížení splátky umožňující radostné prožívání mateřské dovolené bylo nejčastější přání našich mladých klientů.  Připravili jsme a v bance dohodli zcela unikátní možnost po dobu mateřské dovolené snížit měsíční splátku hypotéky o 7.000,-. Je nám velkou radostí tento úspěch.

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 9.4.2013.
Aktualizováno: 7.4.2013 zpět

http://program-mlada-rodina-2013.ekonomickestavby.com/bulletin1304_39.cz/mlade-financovani.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.